hakkımızda

Denbay Basın Yayın Org. Tic.Ltd. Şti.

Irmak Kitap Kırtasiye

  • Irmak Kırtasiye veya Irmak Kitap Kırtasiye 
  • 80´lerin çağrı kitabevi.. 
  • uzun yıllardan beri Tavşanlı Tahsin Buruk Caddesi´nde faaliyet göstermektedir. Bir dönem bölgenin tek “Kitap Fuarı” ve ilk adı Dini Yayınlar Kitap Fuarı olan fuar, tarafımızca organize edilmiş 19 yıl boyunca her Ramazan ayında faaliyet gerçekleştirilmiştir. İşletmemiz halen çalışmalarını sürdürmektedir. İşletme sahiplerimiz ise sektörde 40. yılına erişmişlerdir. 
  • İşletmemiz girişim olarak 2016 yılında Kitap Kulübü Yayınları adında bir de destekli yayıncılık faaliyetine başlamış olup 2019´un son çeyreğine dek, 7 toplamda 12 kitap yayına hazırlamıştır. 
  • Tüm kitapseverlere sevgi ve selam ile..
Irmak Kırtasiye

Şirketimiz Faaliyetlerimiz

Şirketimiz Denbay Basın Yayın Organizasyon Ticaret Limited Şirketi

İki satış mağazamız ve bir yayınevimiz faaliyet göstermekte olup; e-ticaret sistemlerinde de hizmet vermekteyiz. Ticari tecrübelerimizle güvenli bir hizmet vermeye devam ediyoruz. Kuruluşlarımızın tamamında Kişisel Verilerin Korunması, İş Hukuku , Vergi Hukuku hususları büyük önem taşımaktadır.  

Kırtasiye ve Kitap satış şubemizde 22 bin adetin üzerinde kitap çeşidi yer almaktadır. Ayrıca nadir bulunan eserler de çalışma alanlarımız arasındadır.